Informacje o inwestycji
Enterprise Park to nowoczesny park biurowy klasy A zlokalizowany na krakowskim Podgórzu. Obejmuje otoczone naturalną zielenią kameralne, trzypiętrowe budynki, o łącznej powierzchni ponad 33.000 m. kw. W pobliżu znajdują się drogowe, tramwajowe i kolejowe szlaki komunikacyjne pozwalające na szybkie i bezproblemowe dotarcie do kompleksu z każdej lokalizacji w Krakowie.
 
Oddany do użytku w 2012 r. I etap projektu - budynki A i B - z ponad 15.000 m. kw. nowoczesnej powierzchni biurowej został w całości wynajęty. Swoje biura w Enterprise Park zorganizowały międzynarodowe korporacje z sektora zaawansowanych technologii. II etap projektu - budynek C - o powierzchni 14.000 m. kw. otworzył swoje podwoje we wrześniu 2014 r. Budynek D – 5.800 m. kw. całkowicie wynajęty przez firmę Delphi został oddany do użytku w listopadzie 2015 roku
 
Obecnie trwa realizacja IV etapu Enterprise Park – budynków E i F, o powierzchni 15.500 i 11.000 m. kw. Zakończenie budowy planowane jest na połowę 2017 roku. Enterprise Park to miejsce wyjątkowe - łączy najnowocześniejsze, przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania z udogodnieniami dla użytkowników i otoczeniem natury, tworząc przyjazne i motywujące środowisko, w którym codzienna praca staje się autentyczną przyjemnością.
oddal
Dostępne powierzchnie
0m2
FAZA I i III
476m2
FAZA II
2354m2
FAZA IV
Informacje

 

 

CERTYFIKAT BREEAM

DLA ENTERPRISE PARK

Lokalizacja